DRUKARNIA - WROCŁAW

AQRAT to profesjonalna, kompleksowa, a zarazem przyjazna oraz niezawodna drukarnia,która mieści się we Wrocławiu. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim doświadczenie, które sprawiło, że doskonale znamy branżę drukowania i potrafimy spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Poza tym od lat pracuje u nas stały zespół ludzi, a do produkcji używamy nowoczesnych maszyn i technologii. Jako drukarnia z Wrocławiazapewniamy bezpośrednią kompleksową obsługę poligraficzną i to zawsze na najwyższym poziomie. Dbamy też o to, aby oferować Państwu konkurencyjne ceny. Naszymi Klientami są firmy z różnych stron świata.

Obsługujemy bowiem nie tylko firmy w Polsce, ale również i za granicą, jak między innymi w Niemczech, Danii, Norwegii, a także Finlandii czy Wielkiej Brytanii. Oferujemy przede wszystkim druk offsetowy i cyfrowy wszelkich wydawnictw oraz instrukcji wraz z uszlachetnieniem i oprawą. Poza tym nasza drukarnia wykonuje także różne opracowania graficzne oraz projekty. W ofercie mamy też zdjęcia studyjne produktów, które są naprawdę wykonane przez najlepszych profesjonalistów, dzięki czemu jakość ich jest bardzo wysoka. Proponujemy Państwu również autorski rysunek komputerowy, całkowite przygotowanie materiałów do druku. Nasza drukarnia z Wrocławia zajmuje się też produkcją pomysłowych gadżetów zrobionych z papieru, a także przygotowaniem upominków reklamowych.

PROFESJONALNA DRUKARNIA WE WROCŁAWIU

Nasz priorytet to sprawić, aby w możliwie najkrótszym czasie w ręce Klienta trafił doskonale 
wydrukowany, starannie oprawiony, gotowy produkt - dokładnie taki, jaki sobie wymarzył!
I tak się dzieje codziennie. Nasza drukarnia dba bowiem nie tylko o najwyższą jakość usług, ale również sprawne wykonywanie wszelkich zleceń. W ofercie mamy między innymi katalogi, foldery, broszury oraz książki. Dlaczego warto zdecydować się na taki katalog? To świetna promocja każdej firmy. Jednak, aby spełniał swoje warunki, to musi być odpowiednio przygotowany. Dużo stron, obrazów, kolorów, a także ważna treść, wybór papieru, uszlachetnienia - to wszystko musi zagrać i nasza drukarnia z Wrocławia z pewnością o to zadba.

Taki katalog to oferta Klienta, jego wizytówka w biznesie i poniekąd nasza. Poradzimy sobie z tego typu zadaniem, nawet jeśli będzie na jego wykonanie mało czasu. Nie tylko uwielbiamy wyzwania, ale ważna jest też dla nas satysfakcja z pracy i dlatego do wszelkich zleceń podchodzimy w sposób rzetelny. Pragniemy, aby nasza drukarnia była kojarzona przez klientów z wysoką jakością usług. Oferujemy także niskonakładowy, doskonałej jakości druk na ostatnią chwilę. Druk cyfrowy to doskonałe rozwiązanie dla krótkich serii w krótkim czasie. Świetna jakość, druk bezpośrednio z komputera, bez procesu przygotowawczego w pełni zaspokoją najbardziej wymagających i niecierpliwych Klientów.

 
Masz pytania? Zadzwoń 71 75 75 168lub napisz do nas