Druki samokopiujące CMR
Druki samokopiujące CMR
Druki samokopiujące CMR
Druk samokopiujacy CMR w bloczkach
Ułatwiamy i przyśpieszamy Twoją pracę w transporcie!

DRUKI CMR z Twoimi danymi i logo

częściowo wypełnione, czytelne,
ułatwiają pracę, budują wizerunek

Nie męcz się, zamów druki CMR z Twoimi danymi

Druki CMR to obowiązkowe dokumenty w międzynarodowym przewozie ładunku. Ręczne wypisywanie samokopiujących formularzy jest żmudne, czasochłonne, narażone na błędy i słabe kopiowanie.

Dobrze zaprojektowane i wykonane personalizowane druki CMR rozwiązują ten problem: ułatwiają pracę i oszczędzają cenny czas.

Wykonujemy druki CMR częściowo wypełnione: pieczątka, dane teleadresowe przewoźnika, logo, numeracja, czy kod kreskowy.

Druki CMR mogą też reklamować Twoje usługi i budować profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Zamieść na nich logo i inne ozdobne elementy graficzne, stronę www, adres e-mail, telefon a nawet hasło reklamowe.

Druk samokopiujacy CMR w bloczkach
Pieczątka

Z danymi teleadresowymi

Logo

i hasło reklamowe

Poddruk

Ozdobny poddruk w tle

Numeracja

Zawsze się zgadza

Kopie

Oryginał + 3 do 5 kolorowych kopii

Poręczne

Sklejone w bloczki

Chciałbyś ułatwić sobie pracę? Wyślij do nas zapytanie o personalizowane druki CMR!

  • Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji druków CMR.
  • Listy przewozowe CMR wykonujemy w wersjach 4,5,6, egzemplarzy.
  • Standardowo dokument CMR wystawiany jest w 4 egzemplarzach. Po jednym dla: nadawcy i odbiorcy, egzemplarz 3 i 4 dla przewoźnika,
  • W każdym samokopiującym bloczku znajduje się 10 kompletów:
    oryginał + odpowiednio: 3,4 lub 5 kopii.
  • Spód bloczka usztywnia tekturka.

Koniecznie zerknij na te modele

Druki CMR 4

Międzynarodowy Samochodowy List Przewozowy w postaci poręcznych bloczków. 1 bloczek to 10 kompletnych formularzy. Druk  na papierze samokopiującym w 1 kolorze.  Oryginał dla nadawcy w kolorze czerwonym,  kopie w kolorach: niebieskim dla odbiorcy, zielonym dla przewoźnika  i dodatkowa w kolorze czarnym. Bloczek sklejony po górnej krawędzi, z kartonową przekładką na spodzie. Dodatkowo możemy wprowadzić dane przewoźnika:  logo, nazwa, adres, dowolny jednokolorowy poddruk w tle.

Druki samokopiujące CMR
Wyślij zapytanie
Druki CMR 5

Międzynarodowy Samochodowy List Przewozowy w postaci poręcznych bloczków. 1 bloczek to 10 kompletnych formularzy. Druk  na papierze samokopiującym w 1 kolorze.  Oryginał dla nadawcy w kolorze czerwonym,  kopie w kolorach: niebieskim dla odbiorcy, zielonym dla przewoźnika  i 2 dodatkowe kopie w kolorze czarnym. Bloczek sklejony po górnej krawędzi, z kartonową przekładką na spodzie. Dodatkowo możemy wprowadzić dane przewoźnika:  logo, nazwa, adres, dowolny jednokolorowy poddruk w tle.

Druki samokopiujące CMR
Wyślij zapytanie
Druki CMR 6

Międzynarodowy Samochodowy List Przewozowy w postaci poręcznych bloczków. 1 bloczek to 10 kompletnych formularzy. Druk  na papierze samokopiującym w 1 kolorze.  Oryginał dla nadawcy w kolorze czerwonym,  kopie w kolorach: niebieskim dla odbiorcy, zielonym dla przewoźnika  i 3 dodatkowe w kolorze czarnym. Bloczek sklejony po górnej krawędzi, z kartonową przekładką na spodzie. Dodatkowo możemy wprowadzić dane przewoźnika:  logo, nazwa, adres, dowolny jednokolorowy poddruk w tle..

Druki samokopiujące CMR
Wyślij zapytanie
Kontrollbuch lub  Livret Individuel de Controle (FR-PL)

Dwujęzyczna (PL-DE) lub (FR-PL) ewidencja czasu pracy i przerw kierowcy w postaci poręcznej książeczki. Obowiązek prowadzenia ewidencji dotyczy pojazdów, których masa całkowita razem z przyczepą lub naczepą wynosi powyżej 2,8 tony, a nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kontroli kierowca musi posiadać taką ewidencję za 28 dni wstecz. Nasza książka posiada 28 numerowanych, poziomych  stron A5. Okładka 250g, środek 80g, druk jednokolorowy, oprawa: zeszytowa. Można stosować na terenie innych krajów np. Włoch, Austrii.

Ksiazka kontroli czasu pracy kierowcy
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Czerwiec 28, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More