Kalendarz trójdzielny firmowy z wypukła główką zielono czarnt
Kalendarz trójdzielny firmowy z wypukłą żółtą główką
Kalendarz trójdzielny firmowy z wypukłą główką pomarańczowy
Kalendarz trójdzielny firmowy z czerwoną główką producent akurat przez q
Klasyka wśród kalendarzy

Kalendarze trójdzielne nadrukiem

Niemożliwe, że nie znasz,
prawie pewne, że korzystasz

Niech to będzie najlepsza edycja!
A może w wersji MINI?

Kalendarz trójdzielny to produkt, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na rynku jest mnóstwo modeli z coraz bardziej oryginalną szatą graficzną, gdyż producenci dwoją się i troją, by zaproponować Klientom atrakcyjny produkt, ale w przypadku takiego kalendarza naprawdę trudno o innowacyjne rozwiązania. Jednak, nieskromnie mówiąc, nam się udało ożywić ten od lat niezmienny szablon, zachowując jego największe zalety. Wystarczy spojrzeć na nasze trójdzielne kalendarze z roletką . To prawda, że pracownicy biur, sekretariatów i rozmaitych obiektów użyteczności publicznej bardzo przyzwyczaili się do czytelnej formy kalendarzy trójdzielnych. Nie sugeruj się jednak opinią, że tego rodzaju kalendarzy jest na rynku wystarczająco dużo i nikt nie chce ich przyjmować – to zaledwie pół prawdy. Drugie pół to fakt, że większość reklamowych kalendarzy to produkty byle jakie, słabej jakości, bez pomysłu. Wrocławska drukarnia cyfrowa AQRAT świadczy usługi druku kalendarzy trójdzielnych, które wyróżniają się nie tylko czytelnością i użytecznością, lecz także wyjątkowo starannym wykonaniem z dobrej jakości materiałów. Taki kalendarz z logo Twojej firmy na pewno zostanie doceniony przez kontrahentów.

Kalendarz trójdzielny firmowy z wypukłą główką wymiary
Główka

Indywidualna, wypukła z przeźroczystą zawieszką

Kalendarium

Czytelne, wielojęzyczne, indywidualne

Okienko

wskazujące datę w wybranym kolorze

Plecki

Indywidualne, pełnokolorowe, składane

Co wyróżnia nasze kalendarze firmowe?

  • Plastikowa, dyskretna, przeźroczysta zawieszka do wieszania
  • Indywidualna główka z polotem zaprojektowana i wypukła
  • Możliwość wyboru ruchomej główki
  • Czytelne, wielojęzyczne kalendarium (PL, EN, D, ROS, H), także spersonalizowane
  • Kolorowe, solidne, indywidualnie zaprojektowane plecaki kalendarza
  • Okienko wskazujące datę w kolorze do wyboru
  • Wymiary proponujemy, ale się przy nich nie upieramy…

A MOŻE KALENDARZ TRÓJDZIELNY W WERSJI MINI ?

Mini wersja kalendarza trójdzielnego

Spójrz na MINI.

Choć MINI to nie najmniejszy samochód świata, nie charakteryzuje się super osiągami czy bardzo dużym komfortem jazdy, to jednak jest legendą. Produkowany od 1959 roku samochód stał się ikoną lat 60 i do dziś ma liczne grono wielbicieli. Dla nas stał się inspiracją do stworzenia własnego MINI – kalendarza trójdzielnego, który natychmiast polubili nasi Klienci. Sprawdzi się szczególnie tam, gdzie na kalendarze nie ma dużo miejsca, lub niewskazane jest ich wyraziste eksponowanie.

Jest mały, ale robi duże wrażenie za sprawą pełno kolorowej, wypukłej, kwadratowej główki, mini trójdzielnych plecków i drobnego, ale czytelnego kalendarium. Dla maxi efektu całość zamykamy w eleganckiej mini kopercie. W tym przypadku mniejszy wcale nie znaczy mniej widoczny: wręcz przeciwnie. Na pewno wyróżni się pośród kalendarzy standardowej wielkości, zwróci uwagę, zapadnie w pamięć, sprowokuje rozmowę… a to już krok do reklamy szeptanej. Czy nie o to chodzi?

Mini cooper retro
Kalendarz trójdzielny mini 02 - Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne w atrakcyjnej cenie - podpowiadamy jak zmieścić je w budżecie

- Kalendarze trójdzielne

Kalendarze reklamowe w atrakcyjnej cenie są u nas

Ceny kalendarzy reklamowych obniżymy dla Ciebie legalnie, czyli bez utraty jakości, solidności i funkcjonalności oraz w pełnym porozumieniu z Tobą.
Możliwości, by dostosować opcje wydruku kalendarzy do Twojego budżetu, jest kilka. Wypukła główka kalendarza to produkt tworzony wieloetapowo, podlegający obróbce ręcznej, wobec czego ma znaczny wpływ na cenę.

Zrezygnuj z niej i zamów główkę płaską, równie solidną i efektowną, a tańszą. Możesz także zamienić długie plecki na krótsze, zintegrowane z płaską główką, a 3 oddzielne kalendaria na jedno, prezentujące widok trzech miesięcy. Nie musisz zamawiać koperty, a jedynie spinającą złożony kalendarz banderolę.
Brzmi sensownie? Sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Koniecznie zerknij na te modele

3-dzielny
- Kalendarze trójdzielne
Wyślij zapytanie
3-dzielny z płaską główką
- Kalendarze trójdzielne
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Czerwiec 27, 2018 in Inspirujące produkty, Notesy firmowe, Produkty

Notesy firmowe – „must-have” czy przeżytek?

Czy przy tak dużej popularności smartfonów notesy firmowe są nadal przydatne? Naszym zdaniem długo jeszcze będziemy korzystać z notesów: układać plan dnia, tygodnia, roku,  sporządzać listę spraw do załatwienia, zapisywać…
Read More