Opakowania fasonowe fefco

Pudelka wysylkowe 1 min - Opakowania fasonowe fefco

We wrocławskiej drukarni AQRAT specjalizujemy się w produkcji opakowań kaszerowanych typu FEFCO. Nasze pudełka z tektury falistej z kolorową oklejką o dowolnej grafice są dostosowane do standardów FEFCO, zapewniają wysoką wytrzymałość i ochronę dla różnorodnych produktów. Opakowania wysyłkowe FEFCO od AQRAT to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących bezpiecznych i estetycznych opcji wysyłki, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Kartony fasonowe FEFCO w naszej drukarni mogą być w pełni spersonalizowane poprzez nadruk. Umożliwiamy prezentację logo firmy, dowolnej grafiki a także nadruk wewnątrz pudełka, np.: instrukcji obsługi czy innych informacji marketingowych, w zależności od potrzeb. To solidne i bezpieczne opakowanie, a także potężne narzędzie do budowania marki, które wyróżnia się na tle konkurencji.

Pudełka wysyłkowe typu fefco

to najlepszy sposób na wypuszczenie Twojego produktu w podróż do Klienta. Mocniejsza konstrukcja pudełek fefco, której podstawą jest tektura falista zapewnia odpowiednią ochronę wysyłanych produktów.

Pracujemy głównie w oparciu o niezliczone wzory pudełek według katalogu Fefco. Fefco to usystematyzowany zbiór podstawowych wzorów opakowań kartonowych. Katalog fefco prezentuje w jednym miejscu oznaczone numerami setki wzorów opakowań. Skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury zastępuje prostymi symbolami zrozumiałymi na całym świecie, niezależnie od różnic językowych.

Najpopularniejszym wśród naszych Klientów jest pudełko o konstrukcji fefco 427 z ewentualnymi możliwymi modyfikacjami. Pudełka fefco 427 oraz inne konstrukcje wykonujemy w wymiarach dopasowanych do potrzeb Klienta.

Nasza drukarnia wykonuje pudełka wysyłkowe dla małych i średniej wielkości, niezbyt ciężkich produktów. Minimum logistyczne pudełek wysyłkowych to 500 szt. opakowań.

W naszym portfolio mamy pudełka na gry, pudełka na zestawy edukacyjne i kreatywne, opakowania na suplementy, kosmetyki, kawę, akcesoria fryzjerskie, zabawki, małe części samochodowe, urządzenia elektroniczne, odzież i wiele innych.

Wysokiej jakości nadruk na pudełkach to główny atut tworzonych przez nas opakowań wysyłkowych. Kolorowa, drukowana offsetowo, wysokiej jakości okleina zewnętrzna tworzy niepowtarzalne i atrakcyjne opakowanie wysyłkowe. Opakowanie z firmowym nadrukiem – logo wędruje przez łańcuch logistyczny i na każdym etapie wyróżnia się pośród, w większości anonimowych pudełek.

Atrakcyjnie zadrukowane może być również wnętrze pudełka i nasi Klienci często korzystają z tej opcji.

Dla pudełek wysyłkowych dostępne są uszlachetnienia w postaci folii błysk lub mat lub matowej aksamitnej w dotyku, Można je również ozdobić wybiórczym lakierem  UV , także w wersji wypukłej UV3D. Niezmiennie eleganckim dodotakiem jest złoty, srebrny lub w innym kolorze hotstamping.

Do każdego pudełka możemy wykonać  dedykowana kartonową wkładkę mocująca produkt lub produkty.

Zachęcamy do przesłania nam w wiadomości mailowej opisu zapotrzebowania na pudełko z podaniem wymiarów oraz przeznaczenia opakowania. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie zaproponujemy optymalne opakowanie.

Pudełka fefco świetnie nadają się na opakowania nie tylko wysyłkowe, zerknij na nasze realizacje:

Delikatniejsze przedmioty, takie jak świece, szkło, elektronika, kosmetyki w szkle wymagają mocniejszej ochrony nie tylko w transporcie. Takie porukty będą dobrze chronione i jednocześnie świetnie wyeksponowane na półce w opakowaniach z tektury falistej typu fefco z wysokiej jakości nadrukiem.

Dowiedz się więcej

28 czerwca, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More