Opakowanie pudelko kartonowe rozlozone na plasko
Pudelko plaskie denko wieko biale w czarnej banderoli z nadrukiem
Pudelko opakowanie male z wycinanym wzorem
Pdelko z nadrukiem opakowaniie na kubek termiczny
Super produkt, fajny gadżet, próbka towaru?

Opakowania, pudełka, kartoniki

Mniejsze, większe, kwadratowe, podłużne,
kolorowe, szare, w banderoli – do wyboru do koloru!

Zaprojektujemy, zapakujemy to extra!

Masz fajny produkt? gadżet? upominek firmowy? 5000 sztuk seryjnej produkcji? 1000 egzemplarzy? 100 zestawów? 50 upominków?

Zapakujemy je atrakcyjnie, estetycznie i pomysłowo. Od lat projektujemy i produkujemy pudełka z nadrukiem: mniejsze, większe, z kartonu lub tektury. Pudełka z nadrukiem bezpośrednim lub na kaszerowanej okleinie.

Dzięki opakowaniom z nadrukiem produkty, gadżety, upominki zyskują na atrakcyjności. Wykonujemy pudełka z nadrukiem dla producentów i dystrybutorów z różnych branż: hydraulicznej, narzędziowej, budowlanej, kosmetycznej, spożywczej.

Z naszej usługi druku indywidualnych opakowań korzystają także agencje eventowe oraz dystrybutorzy gadżetów firmowych, których Klienci pytają o opakowania do upominków reklamowych z logo. Szare, nieatrakcyjne, standardowe opakowania na upominki wymieniamy na kolorowe pudełka z logo i hasłem firmowym.

Czasami wystarczy banderola – owijka i już produkt wygląda na atrakcyjnie zapakowany. Czasem standardowe białe pudełko i kolorowa banderola z nadrukiem zmieniają prezencję opakowanego przedmiotu. Zawsze staramy się dobrać optymalne rozwiązanie: atrakcyjne i ekonomiczne, także dla niedużych nakładów.

Pudełka z nadrukiem są często logistyczną koniecznością, czasami jedynie ozdobnikiem a w każdym  wypadku opakowania z nadrukiem są świetnym narzędziem marketingowym. Miło nam będzie jeśli o kalkulację zwrócisz się do nas!

Pudelko male kartonowe kolorowe rozlozone na plasko
Kształt

Dowolny, format też, możemy wyciąć dowolnie

Materiał

Kartonik lub karton, powiedz nam co chciałbyś zapakować…

Nadruk

Pełnokolorowy, na całej powierzchni, świetnej jakości

Konstrukcja

Dowolna: składane, klejone, denko-wieczko

Opakowanie to ubranie a my "szyjemy" opakowania z nadrukiem na miarę!

  • dziesiątki wzorów opakowań: różne wielkości, kształty: płaskie, sześcienne, szufladkowe, wieko denko, klapowe.
  • pudełka z nadrukiem na wymiar, dokładnie dostosowane do przedmiotu lub zestawu przedmiotów, które chcesz zapakować.
  • bierzemy pod uwagę wielkość, kształt, wagę przedmiotu; dobieramy odpowiednie materiały, projektujemy atrakcyjną grafikę i drukujemy w najwyższej jakości.
  • najpopularniejsze sposoby uszlachetnienia pudełek to folia błysk, mat lub aksamitna w dotyku folia softtouch, ta ostatnia jest szczególnie ciepło odbierana przez Klientów.

Koniecznie zerknij na te realizacje:

Opakowanie z nadrukiem firmowym na kubek termiczny – pudełko z nadrukiem firmowym do kompletu z torbą i segregatorem, zamiast standardowego szarego kartonika, robi wrażenie?
Komplet materialow reklamowych torba papierowa segregator i opakowanie na kubek termiczny z jednolitym nadrukiem
Wyślij zapytanie
Zaistniała potrzeba zapakowania koszulki i kilku innych drobiazgów w elegancki sposób, szybko i niedrogo ale efektownie i powstało białe pudełko denko-wieko w eleganckiej zadrukowanej banderoli pokrytej folią aksamitną w dotyku… Pudełko z nadrukiem pierwsza klasa.
Pudelko plaskie denko wieko biale w czarnej banderoli z nadrukiem
Wyślij zapytanie
Takie pudełeczko z nadrukiem  wymyśliła nasza Pani grafik aby w zabawny, kreatywny sposób zapakować herbatki dla naszych Klientów, dołącz do ich grona 😉
Pudelko opakowanie wycinane rozlozone na plasko z kolorowym nadrukiem i wycietym ptaszkiem
Wyślij zapytanie
Wykorzystywaliśmy ten model pudełka do zapakowania: podstawek pod kubki, czekoladek, mini puzzli, wszystko z nadrukiem firmowym. Pudełko z nadrukiem bardzo wielofunkcyjne.
Pudelko kartonowe male z wysuwana szufladka
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Czerwiec 27, 2018 in Inspirujące produkty, Notesy firmowe, Produkty

Notesy firmowe – „must-have” czy przeżytek?

Czy przy tak dużej popularności smartfonów notesy firmowe są nadal przydatne? Naszym zdaniem długo jeszcze będziemy korzystać z notesów: układać plan dnia, tygodnia, roku,  sporządzać listę spraw do załatwienia, zapisywać…
Read More