Kalendarz scienny firmowy na grubej tekturze w ksztalcie produktu lub logo - Kalendarze ścienne
Kalendarz scienny firmowy na grubej tekturze w ksztalcie produktu lub logo 1 - Kalendarze ścienne
Kalendarz scienny na grubej tekturze firmy Jucha
Kalendarze scienne wieloplanszowe na spirali
Masz gamę ciekawych produktów?

FIRMOWE KALENDARZE ŚCIENNE

będą idealną ekspozycją

jednocześnie reklamą i pamiątką

Omówmy Twój pomysł na kalendarz ścienny!

KALENDARZE PLAKATOWE

Kalendarze plakatowe to wybór ekonomiczny, jednocześnie efektowny; Najpopularniejszy format kalendarzy plakatowych – B2 to dużo miejsca na zamieszczenie czytelnego kalendarium i firmowej grafiki. Papier powlekany z przedziału 170-250g będzie optymalny. Całość oprawiamy w 2 metalowe listwy – górną z zawieszką i dolną bez, do wyboru mamy kilka kolorów listew. Sprawnie zajmiemy się realizacją kalendarzy plakatowych. Zanim zamkniemy zlecenie upewnimy się, że jesteś zadowolony.

Bardzo praktycznym kalendarzem plakatowym jest PLANER ŚCIENNY. Charakterystyczna cecha planera ściennego to duże kalendarium a przy każdej dacie miejsce na zapiski. Im większy format, tym więcej miejsca na czytelne notatki i plany. Cały rok na jednej, dużej karcie, na ścianie. Klienci nam donoszą, że planery ścienne zdecydowanie ułatwiają organizację pracy.

Najważniejsze! Skąd pobrać zdjęcie i pomysł na kalendarz ścienny dużego formatu? Podpowiadamy, że zdjęcia można pobrać legalnie za niewielką opłatą z ogólnodostępnych banków zdjęć, np.: www.fotolia.com. Zainspirowanych zapraszamy do naszego działu graficznego 🙂

Kalendarze plakatowe z liatwami

EFEKTOWNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Podstawą kalendarzy wieloplanszowych jest pomysł i dobra grafika lub zdjęcia. Mamy głowy pełne pomysłów a banki zdjęć dostarczają tysiące obrazów i inspiracji. Wiemy jak wykorzystać ten potencjał. Zadbamy też o czytelne kalendarium.

Kalendarz wieloplanszowy składa się z wielu kart. Materiał jest kosztowny, im większy format tym drożej. Podpowiadamy, że wystarczy poręczny i ekonomiczny format A3, żeby stworzyć kalendarz wieloplanszowy przyciągający uwagę i cieszący oko przez cały rok. Warto drukować dwustronnie: 6 dwustronnych kart zamiast 12 jednostronnych plus okładka, mniej materiału, taniej i oszczędniej.

Najczęściej wybierany papier to grubsza kreda w wersji błysk lub mat. Obie pięknie podkreślają kolory. Surowy grubszy offset wybierany jest rzadziej. Offset „wypija” kolory, lekko rozmywa obraz, niemniej jednak efekt jest bardzo ciekawy.

Dla wzmocnienia efektu można użyć uszlachetnień, np. wybiórczo położonego lakieru UV na okładce lub każdej karcie kalendarza.

Najpopularniejszy sposób na połączenie kart w kalendarzu wieloplanszowym to spiralka z zawieszką dostępna w wielu kolorach.

Zaplanuj sposób dystrybucji z wyprzedzeniem, pomyśl o kopercie, sposobie konfekcji i wysyłki.

Planując pamiętaj, że wykonujemy koperty, także nietypowe.

Kalendarze scienne wieloplanszowe na spirali
Kalendarze scienne na grubej tekturze 3 wzory aqrat

KALENDARZ ŚCIENNY NA SOLIDNEJ, GRUBEJ TEKTURZE

Znasz taki typ?

Pełnokolorowy wydruk większego formatu uszlachetniony folią błysk lub mat, naklejony na grubej, 2mm tekturze, jak obraz. Robi wrażenie, wyróżnia się spośród innych kalendarzy.

Funkcjonalne, wielojęzyczne kalendarium naklejamy w zaplanowanym miejscu na takim podkładzie lub mocujemy kolorową spiralą wraz z kolejnym modułem.

W pleckach kalendarza, pod kalendarium sprytnie zamieściliśmy wyjmowane podstawki pod kubki, w ilości 3 szt., całkowicie gratisowo!

Pod kalendarium mocujemy notes firmowy z Twoim nadrukiem, możemy zamontować uchwyt na długopis.

Dodaj karteczki samoprzylepne i zwiększ jeszcze bardziej atrakcyjność kalendarza.

Spójrz na nasze wizualizacje i zainspiruj się 🙂

KALENDARZ FORMA – IDEALNIE UFORMOWANY

Takiego rozwiązania raczej nie widziałeś…

Pełnokolorowy, wydruk, większego formatu uszlachetniony folią błysk lub mat naklejony na grubej, 2mm tekturze, jak obraz. Robi wrażenie, wyróżnia się spośród innych kalendarzy.

A dodatkowo całość wycięta jest do kształtu: logo, produktu, symbolu, lub innego,– mamy głowy pełne pomysłów 🙂

W połączeniu z grafiką można uzyskać efekt do złudzenia przypominający produkt w powiększeniu… Rozważ taki pomysł.

Funkcjonalne, wielojęzyczne kalendarium naklejamy w zaplanowanym miejscu na takim podkładzie lub mocujemy spiralą wraz z kolejnym modułem.

Spójrz robiliśmy coś takiego, zainspiruj się 🙂

Dowiedz się więcej

Czerwiec 27, 2018 in Inspirujące produkty, Notesy firmowe, Produkty

Notesy firmowe – „must-have” czy przeżytek?

Czy przy tak dużej popularności smartfonów notesy firmowe są nadal przydatne? Naszym zdaniem długo jeszcze będziemy korzystać z notesów: układać plan dnia, tygodnia, roku,  sporządzać listę spraw do załatwienia, zapisywać…
Read More