folder czarno bialy - Katalogi, broszury, foldery
folder reklamowy kolorowy - Katalogi, broszury, foldery
folder firmowy wroclaw - Katalogi, broszury, foldery
Najważniejszy w firmie druk?

Druk katalogów, broszur, folderów

Dobry projekt, odpowiednio dobrane parametry,
najlepsza relacja jakości do ceny

Druk katalogów to wizytówka Klienta i nasza. Możesz to z nami omówić.

Druk katalogów i broszur reklamowych

Katalog to kompendium informacji o firmie i/lub jej ofercie. Krótka historia, najważniejsze wartości firmy, pełna prezentacja produktów. Twoja wizytówka, Twój drukowany przedstawiciel w terenie. Dobrze zaprojektowane i wykonane katalogi to podstawa. Można nie mieć teczek firmowych, toreb papierowych czy notesów firmowych, ale zebraną w formie katalogu reklamowego ofertę warto zostawić kontrahentowi po spotkaniu.

Dotychczas zrealizowaliśmy setki ambitnych zadań. Każdemu Klientowi jesteśmy gotowi zaproponować ciekawy projekt, najwyższej jakości druk, uszlachetnienia papieru i niebanalną oprawę, a to wszystko w krótkim czasie i z troską o detale. Wiemy, na co zwrócić uwagę przystępując do projektu, jak optymalnie dobrać parametry. Błyskawicznie przygotowujemy kalkulacje. Planujesz druk broszury reklamowej? Zgłoś się do nas.

aq36a compressor - Katalogi, broszury, foldery

Jakie parametry i jak wpływają na kalkulację?

  • format dowolny lub jeden ze standardowych: A6, A5, DL, A4, A3, 200×200, 210×210,
  • papier powlekany, gładki typu kreda świetnie wyciąga kolory; w wersji błysk lub mat
  • papier niepowlekany, szorstki, „chłonący” kolory to też ma swój urok…
  • papier ozdobny, fakturowany, barwiony w masie
  • gramatury papieru od 90 do 350 g
  • ilość stron – im więcej tym drożej, ale przecież musi być czytelnie
  • uszlachetnienia: folia, lakiery, tłoczenia, złocenia, wycinanie
  • oprawa zeszytowa, klejona, szyto-klejona, spiralowana
  • pakowanie: pojedynczo, kartony, paleta

Dowiedz się więcej o formatach, papierze, uszlachetnieniach i oprawie

Jaki nośnik reklamy wybrać: broszurę, katalog czy folder?

Wiesz już, że chcesz profesjonalnie zaprezentować Klientom swoją ofertę. Co powinieneś zatem wydrukować – folder reklamowy, broszurę, czy katalog? Broszura to nazwa często zamiennie używana dla katalogu, jednak w naszym odczuciu broszura różni się od katalogu: z reguły ma mniejszą liczbę stron i bardziej informacyjny niż prestiżowy charakter. Ponadto w przypadku broszur, w odróżnieniu od katalogów, rzadko stosujemy uszlachetnienia papieru, często natomiast ograniczamy się do poskładania. Oprawa broszury przeważnie jest zeszytowa, podczas gdy katalogi częściej przygotowujemy w oprawie klejonej.

A co z folderem reklamowym? Tego pojęcia niektórzy Klienci używają także zamiennie dla katalogu i broszury. Nie przeszkadza nam to w porozumieniu. Dopytujemy o format, ilość stron, sposób oprawy lub składania i już wiemy, jaki produkt powinien opuścić naszą drukarnię. Intuicja podpowiada nam, że folder to wydawnictwo składane, wystarczy poskładać większy format w mniejszy i mamy folder. Ale katalogi czy broszury przed oprawą są również składane… Granice są płynne.

Dlatego zachęcamy do tego, byś przed złożeniem zamówienia zadzwonił lub napisał do nas. Szczegółowo omówimy kwestie techniczne nośnika reklamowego, zoptymalizujmy przeznaczenie i budżet tak, aby efekt końcowy odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Obejrzyj zanim podejmiesz decyzję:

Katalog firmowy 210x210 oprawa klejona zywe kolory min 1 - Katalogi, broszury, foldery

Druk katalogów w formacie 21×21 cm

Katalogi wydrukowane na matowym papierze powlekanym 200g, okładka na gramaturze wyższej: 350 g. Okładka pokryta folią mat typu softtouch – aksamitną w dotyku.  Oprawa miękka, klejona. Żywe kolory i aksamitna folia przyciągają uwagę.

Wyślij zapytanie
Katalog ksiazka przewodnik po imprezach kulinarnych Dolnego Slaska

Druk katalogów: Przewodnik po Imprezach Kulinarnych Dolnego Śląska

Bardzo ciekawe wydawnictwo, pełne inspiracji i atrakcji na weekendy. Poręczny format, czytelne opisy, ciekawe zdjęcia. Registry i oprawa spiralowana  – rozwiązania ułatwiające przeglądanie treści.

Wyślij zapytanie
Katalog A4 w oprawie spiralowanej z Przegladu Piosenki Aktorskiej we Wroclawiu 2018

Katalog 18 Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Druk na papierze niepowlekanym Munken Rough 300g, ozdobna taśma introligatorska wzmacnia okładkę w miejscu mocowania spirali, całość niezwykle artystyczna.

Wyślij zapytanie
Folder na papierze offsetowym Premiera

Broszura w oprawie zeszytowej

Popularny format broszury: wydawnictwa o niedużej ilości stron, zszyte jak zeszyt: ekonomicznie, trwale i dyskretnie. Dobry projekt i oryginalny papier Munken Rough odpowiadają za efektowną całość.

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Czerwiec 28, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More