Labels - Etykiety, banderole

Etykiety, Naklejki, zawieszki, przywieszki, hang tagi, owijki, banderole, wkłady do blistrów

efektowne, czytelne, atrakcyjne formy, dowolne rozmiary, dowolny kształt

Potrzebne na wczoraj? Skontaktuj się z nami 🙂

Projektujemy i drukujemy etykiety na kosmetyki, etykiety na suplementy, etykiety na zabawki, etykiety gastronomiczne, owijki na produkty spożywcze, tekstylne, banderole na pudełka i kartony, zawieszki do odzież, tzw. hang tagi oraz  plecki do blistrów.

Klienci cenią nas za sprawne i pomysłowe opracowania graficzne, uniwersalną ofertę,  szybki, terminowy druk oraz dostępną usługę konfekcjonowania w razie potrzeby.

Etykiety to element obowiązkowy Produktu. Etykiety zawierają niezbędne informacje. Bez etykiety produkt nie może opuścić magazynu. Etykiety w dużej części odpowiadają też za atrakcyjność wizualną produktu.

Mamy tego pełną świadomość dlatego projektujemy etykiety o atrakcyjnej grafice, przykuwającym wzrok kształcie.  Zwracamy uwagę na praktyczność, czytelność  i dostosowanie do oczekiwań Klienta.

Etykiety mogą mieć postać naklejek, zawieszek, przywieszek (hang tag), banderol czyli opasek. W razie wątpliwości służymy radą jaką postać etykiety wybrać, z jakiego materiału wykonać etykiety aby były trwałe, estetyczne i ekonomiczne.

Drukujemy etykiety na papierze samoprzylepnym, na folii samoprzylepnej, na kartonie a także na papierze ekologicznym typu kraft. Papier samoprzylepny także występuje w wersji  kraft, etykiety na nim prezentują się bardzo ciekawie.

Dobrze zaprojektowane i wykonane etykiety są wizytówką produktu i świetnym nośnikiem treści reklamowych.

Jako producent etykiet działamy szybko i sprawnie. Zamawiając etykiety u nas nie czekasz długo, w krótkim czasie możesz uzupełnić magazyn. W wielu przypadkach dostarczamy etykiety nawet z dnia na dzień. Nie polecamy odkładania zamówienia etykiet na ostatnią chwilę, ale wiemy, że różne sytuacje mogą spowodować nagłe braki. Staramy się wtedy przyjść z pomocą.

Wiemy jak zaprojektować efektowne etykiety, wyprodukowaliśmy tysiące doskonałej jakości etykiet, co możemy zrobić dla Ciebie?

Etykiety samoprzylepne wycinane do ksztaltu no coffee shot zestaw - Etykiety, banderole
Kształt

Dowolny

Wydruk

Świetnej jakości

Wymiar

Jaki sobie życzysz

Termin

Ekspresowy

Etykiety naszej produkcji są dobrze zaprojektowane, estetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb:

  • dowolny wymiar i kształt
  • produkcja także z dnia na dzień
  • folia samoprzylepna
  • koniecznie folia? może papier samoprzylepny? do złudzenia przypomina folię, nie jest odporny na wodę ale jest kilkakrotnie tańszy – zapytaj
  • kartonik lub super trwały papier syntetyczny w przypadku zawieszek
  • krótkie serie – to nie problem

Koniecznie zerknij na te realizacje:

Etykieta na butelkę typową dla wina, co ciekawe, to nie wino a pyszny, ekologiczny i bardzo zdrowy Zakwas z buraka produkowany przez Vegeshot. Kształt i kolorystyka wypracowana wspólnie z Panią grafik – świetnie opakowuje szacowny napój. Polecamy Zakwas i projektowanie z nami!
Wyślij zapytanie
Labels - Etykiety, banderole
Zawieszka z papieru syntetycznego – nie do zniszczenia: nie można podrzeć, zaplamić, urwać, zupełnie odporne na wodę. Można natomiast je zadrukować i wyciąć do potrzebnego kształtu.  Zawieszki do zadań specjalnych – zamów próbkę.

 

Wyślij zapytanie
Etykiety samoprzylepne na rolce.jpg - Etykiety, banderole
Etykiety na rolce pasują do urządzeń etykietujących, polecamy przy dużych nakładach, gdy etykietowanie ręczne staje się uciążliwe. Należy przewidzieć dłuższy, ok. 2-tygodniowy czas oczekiwania na realizację.
Wyślij zapytanie
Etykieta samoprzylepna Vegeshot 2w1 przod i tyl zywy zielony  - Etykiety, banderole
A może 2 w 1? Tył i przód razem? Sprytne rozwiązanie  – naklejasz jednym ruchem. Ciekawy kształt, żywe kolory, energetyzujące jak  napój Vegeshot.
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

28 czerwca, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More