Foldery firmowe ulotki - Ulotki
dla pizzerii, producenta kosmetyków, dystrybutora farb

Ulotki mniejsze i większe

Czarno na białym albo barwnie
pokrótce przedstaw ofertę swoim Klientom

Każdy biznes ma coś do zaoferowania!

Ulotki tanie i skuteczne

Ulotki to wciąż najpopularniejszy, prosty i niekosztowny sposób przekazania informacji o firmie, produktach, ofercie.

Każdy biznes ma coś do zaoferowania, nasz m.in. profesjonalny druk ulotek. Twój z pewnością także niesie wartość dla Klientów. Poinformuj o tym potencjalnych Klientów w formie prostych w wykonaniu i tanich ulotek.

AQRAT, drukarnia cyfrowa i offsetowa, oferuje przedsiębiorcom, usługodawcom, producentom i dystrybutorom rozmaite nośniki informacji reklamowych, w tym najpopularniejsze, proste w przekazie i wciąż skuteczne ulotki.

Z jednej strony wiemy, że dziś wszystko można znaleźć w internecie. Z drugiej strony nasze doświadczenie podpowiada nam, że wiele osób wciąż korzysta z wręczonej do ręki  lub wrzuconej do skrzynki czy zabranej ze stojaczka w poczekalni informacji zawartej właśnie na ulotce lub w gazetce reklamowej.

Jeśli chcesz dotrzeć do takich Klientów, planujesz druk ulotek i szukasz dobrej oferty rzetelnej drukarni, to czekamy na Ciebie.

Stojak na ulotki formatu DL cienki karton z nadrukiem
Format

Ulotka składana 2 x DL do DL

Papier

Matowy, gramatura 170g

Nadruk

Pełnokolorowy, dwustronnie

A może stojak na ulotki?

Składany, wykonany z 1 kawałka kartonu z pełnokolorowym nadrukiem

Ulotki AQRAT takie jak chcesz

Projektujemy, drukujemy, składamy i pakujemy ulotki tak, jak chcesz: po 100, 500 czy 1000 sztuk, do tego z możliwością wysyłki oraz dystrybucji.

Chętnie podpowiadamy, co w temacie druku ulotek cieszy się największym powodzeniem, bo jest sprawdzone i ekonomiczne. Drukujemy ulotki w różnych rozmiarach, jednostronne bądź dwustronne, składane po boku krótszym, dłuższym lub na kilka części. Do wyboru, do koloru: proponujemy druk ulotek pełnokolorowy lub czarno-biały.

Ale planując ulotki nie musisz iść tą drogą. Możemy znaleźć nieszablonowe rozwiązania: większe formaty ulotek, nietypowy papier, oryginalne kształty, zaskakujący sposób składania.

A może chciałbyś oznakować ulotki kodem? Każdą innym? Nie ma sprawy, sprawdź naszą ofertę personalizacji!

Możemy również zorganizować wysyłkę lub dystrybucję wydrukowanych u nas ulotek.

Koniecznie zerknij na te modele

Dowiedz się więcej

Czerwiec 27, 2018 in Inspirujące produkty, Notesy firmowe, Produkty

Notesy firmowe – „must-have” czy przeżytek?

Czy przy tak dużej popularności smartfonów notesy firmowe są nadal przydatne? Naszym zdaniem długo jeszcze będziemy korzystać z notesów: układać plan dnia, tygodnia, roku,  sporządzać listę spraw do załatwienia, zapisywać…
Read More