Foldery firmowe ulotki - Ulotki
dla pizzerii, producenta kosmetyków, dystrybutora farb

Druk ulotek

Czarno na białym albo barwnie
pokrótce przedstaw ofertę swoim Klientom

Każdy biznes ma coś do zaoferowania!

Każdy biznes ma coś do zaoferowania. AQRAT, jako drukarnia cyfrowa i offsetowa, oferuje przedsiębiorcom, usługodawcom, producentom i dystrybutorom szereg rozmaitych nośników reklamowych, w tym najpopularniejsze, proste w przekazie i wciąż skuteczne ulotki. Z jednej strony wiemy, że dziś wszystko można znaleźć w Internecie, z drugiej jednak nasze doświadczenie podpowiada nam, że wiele osób wciąż korzysta z wręczonej do ręki informacji zawartej właśnie na ulotce lub w gazetce reklamowej . Jeśli chcesz dotrzeć do takich klientów i szukasz dobrej oferty rzetelnej drukarni, to czekamy na Ciebie.

Ulotki takie, jakie chcesz

Ulotki drukujemy w różnych rozmiarach (także niestandardowych), jednostronne bądź dwustronne, składane po boku krótszym, dłuższym lub na trzy części. Do wyboru i do koloru: proponujemy druk ulotek pełnokolorowy lub czarno-biały. Projektujemy, drukujemy, składamy i pakujemy ulotki tak, jak chcesz: po 100, 500 czy 1000 sztuk, a do tego z możliwością wysyłki oraz dystrybucji. Chętnie podpowiadamy, cieszy się największym powodzeniem, bo jest sprawdzone, ekonomiczne, ale nie musisz iść tą drogą. Możemy znaleźć nieszablonowe rozwiązania: większe formaty, oryginalne kształty, zaskakujący sposób składania. A może chciałbyś oznakować ulotki kodem? Każdą innym? Nie ma sprawy, sprawdź naszą ofertę personalizacji!

Stojak na ulotki formatu DL cienki karton z nadrukiem
Format

Ulotka składana 2 x DL do DL

Papier

Matowy, gramatura 170g

Nadruk

Pełnokolorowy, dwustronnie

A może stojak na ulotki?

Składany, wykonany z 1 kawałka kartonu z pełnokolorowym nadrukiem

Ulotki AQRAT takie jak chcesz

Projektujemy, drukujemy, składamy i pakujemy ulotki tak, jak chcesz: po 100, 500 czy 1000 sztuk, do tego z możliwością wysyłki oraz dystrybucji.

Chętnie podpowiadamy, co w temacie druku ulotek cieszy się największym powodzeniem, bo jest sprawdzone i ekonomiczne. Drukujemy ulotki w różnych rozmiarach, jednostronne bądź dwustronne, składane po boku krótszym, dłuższym lub na kilka części. Do wyboru, do koloru: proponujemy druk ulotek pełnokolorowy lub czarno-biały.

Ale planując ulotki nie musisz iść tą drogą. Możemy znaleźć nieszablonowe rozwiązania: większe formaty ulotek, nietypowy papier, oryginalne kształty, zaskakujący sposób składania.

A może chciałbyś oznakować ulotki kodem? Każdą innym? Nie ma sprawy, sprawdź naszą ofertę personalizacji!

Możemy również zorganizować wysyłkę lub dystrybucję wydrukowanych u nas ulotek.

Koniecznie zerknij na te modele

Dowiedz się więcej

Czerwiec 27, 2018 in Inspirujące produkty, Notesy firmowe, Produkty

Notesy firmowe – „must-have” czy przeżytek?

Czy przy tak dużej popularności smartfonów notesy firmowe są nadal przydatne? Naszym zdaniem długo jeszcze będziemy korzystać z notesów: układać plan dnia, tygodnia, roku,  sporządzać listę spraw do załatwienia, zapisywać…
Read More