Naklejki wlepy sofitel wroclaw business run - Druki hotelowe
Podkladki gastronomiczne na stol placematy hotel restauracja kwiaty - Druki hotelowe
Stojak informacyjny na stol z menu hotel restauracja - Druki hotelowe
Zawieszka hotelowa na drzwi czerwona nie przeszkadzac - Druki hotelowe
Eleganckie, ponadczasowe

Druki hotelowe

efektowne, praktyczne
potęgują dobre wrażenie

Zaprojektujemy, wydrukujemy, dostarczymy!

Druki hotelowe to bardzo ważny element komunikacji z Klientem. Ulotki, foldery, mapa okolicznych atrakcji, etui na klucze, stojaki informacyjne, vouchery, zaproszenia, zawieszki to wszystko drobiazgi nie do przecenienia.

„Rozmawiają” z Twoim Klientem odkąd przekroczy próg hotelu. Wykorzystaj jak najlepiej ten sposób komunikacji. Przekazuj praktyczne, ciekawe, cenne informacje w sposób elegancki i pomysłowy.

Projektujemy, drukujemy i dostarczamy sprawnie efektowne druki hotelowe. Także personalizowane, krótkie serie. Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego hotelu.

aq19 compressor - Druki hotelowe

Foldery wizerunkowe, ulotki informacyjne

Ulotki hotelowe, foldery to oferta Twojego obiektu w pigułce. Wizytówka to za mało. Niezdecydowanym Klientom polecamy popularne ulotki hotelowe: folder A4 składany 3 razy do formatu DL. Dobra relacja ilości miejsca do ceny 🙂 Folder A4 składany do DL jest też poręczny i kompaktowy. Modułowy plan (6 paneli) pomaga dobrze zaplanować i przedstawić w jednym wydawnictwie różne informacje, np.: ogólne o hotelu, okolicy i szczegółowe o promocjach, ofertach specjalnych a nawet zawrzeć kupon z bonusem. Oczywiście każdy inny format można przekuć w intrygujący folder. Możesz nam śmiało zlecić ulotki hotelowe lub foldery.

Daj się namówić na pokrycie zawsze świetnie wydrukowanego folderu aksamitną w dotyku folią soft. Wyraz uznania dla jakości tak uszlachetnionego wydawnictwa na twarzy Klienta – bezcenny. Każdy taki szczegół podbija wizerunek Twojego obiektu.

Stojaki informacyjne

Stojaki informacyjne hotelowe: pionowe, poziome, trójstronne, czterostronne, małe, większe. Komunikują na ladzie, w pokoju, w łazience, na stoliku w restauracji. Zobacz co proponujemy lub przedstaw nam dokładnie takie, jak potrzeba aby czytelnie i kompleksowo udzielić Klientowi informacji.

Mały nakład, krótka seria? To nie problem, wydrukujemy nawet kilka sztuk. Wiemy, że niektóre informacje szybko się deaktualizują.

Personalizacja druków? Proszę bardzo. Imię i nazwisko, kod promocyjny, kod QR lub inne indywidualne oznaczenie – wygenerujemy i zamieścimy we wskazanym miejscu. Przeczytaj więcej na ten temat w zakładce Druki personalizowane.

Etui na karty hotelowe

Niby nie jest to gadżet obowiązkowy i można Klientowi po prostu wręczyć kartę otwierająca pokój ale dlaczego nie wykorzystać tej niewielkiej a jednak „nośnej” powierzchni do przekazania praktycznych i przemycenia przy okazji sprzedażowych informacji 🙂

Podaj z kluczem podstawowe informacje jak HASŁO do WIFI, godziny posiłków, godziny świadczonych usług: masaż, basen, spa i telefon do rezerwacji tych przyjemności. Klient doceni takie ułatwienie.

Zaproszenia, kupony, vouchery

Na pewno masz coś do zaoferowania swoim Klientom. Zadbaj o elegancką formę. Polecamy uniwersalny format DL (10 x 21 cm) w wersji pojedynczego listka lub podwójnego, składanego.

Zamów pokrycie druków folią aksamitną w dotyku – soft, jest niezwykle dobrze odbierana przez Klientów.

Krótka seria, kilkanaście sztuk – proszę bardzo 🙂 Nie ograniczamy Cię w żaden sposób.

Personalizacja druków? Jak najbardziej. Imię i nazwisko, kod promocyjny, kod QR lub inne indywidualne oznaczenie – wygenerujemy i zamieścimy we wskazanym miejscu. Przeczytaj więcej na ten temat w zakładce Druki personalizowane.

Zawieszki hotelowe

Hotel bez zawieszek? Niemożliwe 🙂 Wybierz kształt zawieszki, podaj nam treść, opracujemy graficznie, dopasujemy do wystroju hotelu i innych elementów komunikacyjnych, wydrukujemy i dostarczymy sprawnie.

Możemy wykonać zawieszki z papieru syntetycznego – materiału wizualnie przypominającego papier ale trwałego, odpornego na rozdarcie. Zapytaj nas o taką opcję 🙂

Menu restauracyjne

Menu na stolik w postaci karty, kilku kart, stojaczka, folderu? Opisz nam swoje potrzeby a dopasujemy najlepsze rozwiązanie. Na ładny projekt nie będziesz czekać długo a zasprawne i estetyczne wykonanie pochwalisz nas przed znajomymi, sprawdź nas 🙂

Realizujemy także krótkie serie, nie wahaj się zapytać 🙂

Zerknij także na menu w postaci placematy – podkładki na stół z nadrukiem to praktyczne rozwiązanie, tzw. 2 w 1, korzysta z niego wielu naszych Klientów.

Podkładki papierowe na stół – placematy

Placematy, co to takiego? W skrócie to papierowe podkładki pod talerz chroniące stół, oszczędzające obrusy a przy tym spora powierzchnia informacyjno-reklamowa.

Wielu naszych Klientów chwali sobie to rozwiązanie, szczególnie w szczytach sezonu, kiedy pralnie nie nadążają z wymianą obrusów na czyste.

Duża powierzchnia papierowej podkładki na stół to ogromna zaleta: pomieści menu, informację o promocji, dodatkowych atrakcjach a może kolorowankę dla małych Gości?

Tu znajdziesz wyczerpujące informacje o tym bardzo sprytnym rozwiązaniu pt. Placematy inaczej papierowe podkładki na stół.

Teczki ofertowe

Eleganckie teczki firmowe będą przydatne w pokojach hotelowych i pomieszczą: podstawowe informacje o hotelu, usługach, godzinach, dostępnych atrakcjach.

Teczki firmowe sprawdzą się także w rozmowach, ofertach B2B. W efektowny sposób teczki firmowe podadzą kompleksową ofertę obsługi konferencji, szkoleń,wyjazdów firmowych.

Mamy kilka naprawdę ciekawych pomysłów na kształt jakim Twoje teczki firmowe mogą wyróżnić się na tle innych, zerknij na te zdjęcia.

Zamów teczki firmowe pokryte folią aksamitną w dotyku – soft, jest niezwykle dobrze odbierana przez Klientów.

Notesy hotelowe i długopisy

Małe notesiki z logo hotelu to gadżet prestiżowy i praktyczny, przy tym niedrogi. W komplecie z długopisem notesy firmowe będą Twoimi mini ambasadorami poza murami hotelu.

Notesy firmowe i długopisy z nadrukiem to także must have konferencyjny. Jeśli Twój hotel obsługuje konferencje firmowe i szkolenia, zadbaj o te drobiazgi i włącz je do oferty jako wartość dodana a jednocześnie nośnik Twojej reklamy.

Co jeszcze moglibyśmy dla Ciebie zrobić?

Dowiedz się więcej

28 czerwca, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More