Pudełka typu szufladka

Pudelko szufladka z okienkiem w ksztalcie serca  - Pudełka typu szufladka

Poznaj nasze pudełka typu szufladka – opcję dla tych, którzy cenią sobie połączenie elegancji z praktycznością w opakowaniach. Te unikalne kartonowe pudełka zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu łatwej dostępności i ochrony dla zawartych w nich produktów, umożliwiając jednocześnie wyjątkową prezentację. Dzięki opcji personalizacji nadrukiem pudełka typu szufladka z nadrukiem stają się potężnym narzędziem marketingowym, umożliwiającym kreowanie indywidualnego wizerunku marki i wyróżnienie się na tle konkurencji. Idealne dla każdego, kto poszukuje nie tylko funkcjonalnego, ale i estetycznie atrakcyjnego rozwiązania opakowaniowego. Zapewniają niezapomniane wrażenie zarówno za pierwszym, jak i każdym kolejnym razem!

Opakowania szufladkowe – idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Atrakcyjna i praktyczne konstrukcja pudełka. Zapewnia szybki dostęp do produktu, przy tym ładnie eksponuje zapakowany produkt.

Pudełka szufladki  będą atrakcyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla serii produktów, w której zastosujemy takie samo denko a różne graficznie nasuwki, ograniczy to koszty wyprodukowania krótkich serii wielu podobnych produktów.

Ewentualna zmiana owijki nie wymaga zmiany całego opakowania tylko jego części.

Pudełka szufladkowe wybierane są najczęściej do pakowania niedużych, lekkich   przedmiotów takich jak: apaszki, skarpetki, paski, karty afirmacyjne, karty do gry, karty do zdjęć, małe latarki, scyzoryki, kosmetyki, małe zabawki, gry, akcesoria, drobny sprzęt elektroniczny i inne nieduże przedmioty. Są odpowiednie także na artykuły spożywcze, takie jak: ciastka, czekoladki, batoniki. Karton posiada atest do kontaktu z żywnością.

Pudełka z wysuwaną szufladką wykonujemy najczęściej z jednowarstwowego kartonu  o maksymalnej gramaturze 350g. Nadruk wykonujemy na każdej części pudełka szufladki. Nadruk na opakowaniach szufladkach jest zupełnie indywidualny, zaprojektowany z myślą o jak najlepszej prezentacji Twojego produktu i marki.

Pudełka typu szufladka z uszlachetnieniem

Pudełko z własnym nadrukiem można dodatkowo wyróżnić uszlachetnieniami. Mamy do dyspozycji folie do laminowania w wersji błysk, mat lub matową aksamitną w dotyku typu soft. Ciekawym rozwiązaniem jest wybiórczy lakier UV także w wersji wypukłej UV3D. Zaznaczone nim elementy pudełka połyskują i w wersji 3D uwypuklaję się ponad powierzchnię kartonu. Efektownym uszlachetnieniem jest hotstamping w kolorze srebrnym, złotym lub innej metalicznej barwie.

Ładnie prezentują się, choć są  droższe pudełka szufladki wykonane z kartonów ozdobnych z nadrukiem. Ciekawy efekt można uzyskać zadrukowując standardowo wewnętrzną stronę kartonu, jej niepowlekana, nieco szorstka powierzchnia z nadrukiem wygląda surowo, ekologicznie i efektownie.  Podobnie ciekawy, eko efekt można uzyskać na brązowym kartonie typu kraft. Szczególnie oryginalnie prezentuje się karton eko kraft z kolorowym nadrukiem.

Z chęcią dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem  w doborze najodpowiedniejszych opakowań z nadrukiem. Wsłuchujemy się w potrzeby, zapoznajemy Klientów z dostępnymi opcjami i pomagamy wybrać optymalne pudełko z atrakcyjnym nadrukiem.

Dowiedz się więcej

28 czerwca, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More