Notes firmowy A4 na spirali granatowa okladka
Torby z nadrukiem firmowym z bawelnianymi uchwytami
Katalogi foldery firmowe seria
Stojak na ulotki formatu DL cienki karton z nadrukiem
Zaspałeś? Ktoś zaspał?

Druki z perforacją

Jutro targi? Spotkanie? Konferencja?

Dobrze trafiłeś! Powinniśmy pomóc.

Perforacja znajduje zastosowanie w różnego rodzaju materiałach, w których pożądana jest możliwość łatwego oderwania jednej części bez uszkodzenia całego wydruku. Perforacja, czyli mikroskopijne dziurkowanie oddzielające poszczególne elementy wydruku, najczęściej spotykana jest w fakturach za media z możliwością oderwania druku do wykonania przelewu, biletach, voucherach, ulotkach (tzw. „zrywkach”). Druki z perforacją przydadzą się także w wielu innych przypadkach. Wykonujemy takie druki o dowolnej wielkości, kształcie i położeniu względem całego dokumentu na różnych rodzajach papieru: offsetowym, kredowym, lakierowanym lub powlekanym. Oferujemy profesjonalny druk naklejek reklamowych, biletów wstępu, kuponów, ulotek z rabatami oraz wielu innych promocyjnych i firmowych materiałów z perforacją oraz pomoc w ich zaprojektowaniu. Zamawiając ulotki-zrywki, kupony rabatowe i wszelkie inne druki we wrocławskiej drukarni AQRAT masz pewność, że otrzymasz druki łatwe do oderwania, poddane profesjonalnej obróbce introligatorskiej.

Druk na ostatnią chwilę? Świetnie sobie radzimy. Zobacz sam!

Szybka akcja, kilkudniowa, duży nakład: miarka wzrostu, dłuuuga, składana, z taśmami samoprzylepnymi do mocowania do ściany, „mission impossible” czasowe – wykonana!
Drukowana miarka wzrostu skladana dla firmy farmaceutycznej
Wyślij zapytanie
Instrukcja w postaci książeczki 200 stron, 12 000 szt. z poprawkami graficznymi w 5 dni – zrobione!
Druk instrukcji gruba ksiazeczka klejona
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej

Czerwiec 28, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More