Pudełka z automatycznym dnem

IMG 9240 - Pudełka z automatycznym dnem

Odkryj naszą ofertę pudełek z automatycznym dnem. Pudełka z automatycznym dnem to idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie wygodę i efektywność procesów pakowania. Konstrukcja automatycznego dna pozwala przechowywać puste jeszcze opakowania na płasko. Pudełka z automatycznym dnem dzięki temu zajmują mało miejsca na magazynie. Jednocześnie pudełko z automatycznym dnem składa się do gotowej do pakowania postaci łatwo i szybko. Ważną zaletą pudełek z automatycznym dnem jest krótki czas potrzebny na spakowanie produktów do sprzedaży lub wysyłki. Automatyczne dno w pudełkach zostało zaprojektowane tak, by maksymalizować efektywność procesów pakowania, zapewniając szybkie i łatwe składanie. Ponadto pudełko z automatycznym dnem jest często wybierane dla produktów cięższych i kruchych gdyż konstrukcja automatycznego dna blokuje wypadanie produktu. Jeśli interesują Cię inne rozwiązania na opakowania z nadrukiem jesteśmy gotowi znaleźć najodpowiedniejsze dla Twoich produktów i oczekiwań.

Pudełka z automatycznym dnem – łatwe składanie, wyjątkowy efekt

Pudełka z automatycznym dnem to idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie wygodę i efektywność procesów pakowania. Konstrukcja automatycznego dna pozwala przechowywać puste opakowania na płasko. Pudełka z automatycznym dnem zajmują mało miejsca na magazynie a jednocześnie pudełko składa się łatwo i szybko. Zaletą tego rodzaju pudełek jest krótki czas potrzebny na spakowanie produktów do sprzedaży lub wysyłki. Pudełka z automatycznym dnem jest często wybierane dla produktów cięższych i kruchych gdyż konstrukcja automatycznego dna blokuje wypadanie produktu.

Zobacz również nasze pudełka z zawieszką!

Dowiedz się więcej

28 czerwca, 2018 in Torby papierowe

To jeszcze papierowa torba czy już bilboard?

Dlaczego nasze torby papierowe XXL nazywamy chodzącymi bilbordami? Wyobraź sobie, że jesteś na targach lub konferencji.  Katalogi i próbki swoich produktów pakujesz w torby o bokach wielkości: 53 x 33…
Read More