Druk offsetowy

Doskonała jakość i niska cena jednostkowa dla nakładów powyżej 1000 szt.

WIĘCEJ

Druk cyfrowy

Doskonała jakość i atrakcyjna cena dla małych nakładów, krótkich serii. Krótki czas realizacji.

WIĘCEJ

Upominki reklamowe

Warto mieć, warto zostawić ślad, warto zaznaczyć swoją obecność.

WIĘCEJ

Drukarnia – Wrocław

AQRAT to profesjonalna, kompleksowa, a zarazem przyjazna oraz niezawodna drukarnia, która mieści się we Wrocławiu. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim doświadczenie, które sprawiło, że doskonale znamy branżę drukowania i potrafimy spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Poza tym od lat pracuje u nas stały zespół ludzi, a do produkcji używamy nowoczesnych maszyn i technologii. Jako drukarnia z Wrocławia zapewniamy bezpośrednią kompleksową obsługę poligraficzną i to zawsze na najwyższym poziomie. Dbamy też o to, aby oferować Państwu konkurencyjne ceny. Naszymi Klientami są firmy z różnych stron świata.

Obsługujemy bowiem nie tylko firmy w Polsce, ale również i za granicą, jak między innymi w Niemczech, Danii, Norwegii, a także Finlandii czy Wielkiej Brytanii. Oferujemy przede wszystkim druk offsetowy i cyfrowy wszelkich wydawnictw oraz instrukcji wraz z uszlachetnieniem i oprawą. Poza tym nasza drukarnia wykonuje także różne opracowania graficzne oraz projekty. W ofercie mamy też zdjęcia studyjne produktów, które są naprawdę wykonane przez najlepszych profesjonalistów, dzięki czemu jakość ich jest bardzo wysoka. Proponujemy Państwu również autorski rysunek komputerowy, całkowite przygotowanie materiałów do druku. Nasza drukarnia z Wrocławia zajmuje się też produkcją pomysłowych gadżetów zrobionych z papieru, a także przygotowaniem upominków reklamowych.

aq2 compressor - Start
aq1 compressor - Start

Profesjonalna drukarnia we Wrocławiu

Nasz priorytet to sprawić, aby w możliwie najkrótszym czasie w ręce Klienta trafił doskonale
wydrukowany, starannie oprawiony, gotowy produkt – dokładnie taki, jaki sobie wymarzył!
I tak się dzieje codziennie. Nasza drukarnia dba bowiem nie tylko o najwyższą jakość usług, ale również sprawne wykonywanie wszelkich zleceń. W ofercie mamy między innymi katalogi, foldery, broszury oraz książki. Dlaczego warto zdecydować się na taki katalog? To świetna promocja każdej firmy. Jednak, aby spełniał swoje warunki, to musi być odpowiednio przygotowany. Dużo stron, obrazów, kolorów, a także ważna treść, wybór papieru, uszlachetnienia – to wszystko musi zagrać i nasza drukarnia z Wrocławia z pewnością o to zadba.

Taki katalog to oferta Klienta, jego wizytówka w biznesie i poniekąd nasza. Poradzimy sobie z tego typu zadaniem, nawet jeśli będzie na jego wykonanie mało czasu. Nie tylko uwielbiamy wyzwania, ale ważna jest też dla nas satysfakcja z pracy i dlatego do wszelkich zleceń podchodzimy w sposób rzetelny. Pragniemy, aby nasza drukarnia była kojarzona przez klientów z wysoką jakością usług. Oferujemy także niskonakładowy, doskonałej jakości druk na ostatnią chwilę. Druk cyfrowy to doskonałe rozwiązanie dla krótkich serii w krótkim czasie. Świetna jakość, druk bezpośrednio z komputera, bez procesu przygotowawczego w pełni zaspokoją najbardziej wymagających i niecierpliwych Klientów.

Drukarnia Wrocław – gadżety reklamowe

Poza standardowym drukiem nasza drukarnia z Wrocławia przygotuje też dla Państwa rozmaite gadżety reklamowe, które ostatnimi czasy stały się popularnym elementem promocji. Są to między innymi torby papierowe, podstawki pod kubki, puzzle firmowe czy podkładki na biurko. Możliwości jest naprawdę wiele, a każdy z takich elementów może świetnie promować Waszą firmę. Gadżety z papieru to nasz konik, dlatego też uwielbiamy tego typu zlecenia. Zabawne, ciekawe, kreatywne, wywołują uśmiech na twarzy, zapadają w pamięć, wszyscy je lubimy, lubimy też je tworzyć, od pomysłu do końcowego efektu.

Dość ważnym elementem naszej działalności są wszelkiego typu instrukcje, gwarancje, etykiety oraz zawieszki. Tego typu zadania nasza drukarnia z Wrocławia wykonuje zawsze bardzo precyzyjnie, gdyż w tym przypadku istotne są najmniejsze szczegóły. To elementy, które później wychodzą z magazynu wraz z produktem, więc muszą być zawsze na czas. Nasza drukarnia zawsze przestrzega ustalonych terminów. Opracowujemy graficznie, przechowujemy pliki, aktualizujemy, drukujemy, a w razie potrzeby również i magazynujemy oraz dostarczamy gotowe elementy zawsze na czas. Oferujemy więc instrukcje, broszury, gwarancje, etykiety, zawieszki, drobne opakowania – jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym dostawcą tego typu produktów.

aq36a compressor - Start

NASZE OSTATNIO

Zrealizowane Projekty

[nectar_portfolio layout=”constrained_fullwidth” category=”all” starting_category=”default” project_style=”7″ item_spacing=”default” masonry_style=”true” enable_sortable=”true” horizontal_filters=”true” filter_alignment=”center” filter_color=”accent-color-underline” load_in_animation=”fade_in_from_bottom” projects_per_page=”8″]

NASI WSPÓŁPRACOWNICY

PARTNERZY

Czy jest coś czego nie znalazłeś w naszej ofercie?

ZAPYTAJ NAS, BARDZO SPRAWNIE WYSYŁAMY KALKULACJE.

Wyślij zapytanie!