Zawieszki na drzwi

Zawieszki na drzwi są niezastąpione w hotelach oraz innych obiektach rekreacyjno-wypoczynkowych. Dzięki nim możliwe jest sprawne przekazanie informacji gościom lub rozreklamowanie dodatkowych usług.

Sami decydujecie jaka informacja ma być przekazana na zawieszkach na drzwi. Jedyne co musicie zrobić do wysłać do nas projekt, a my podejmiemy się jego profesjonalnej realizacji.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Zawieszki na drzwi wykonamy z dowolnie wybranego przez Państwa materiału, jednak wieloletnie doświadczenie w ich produkcji pokazuje, że największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się zawieszki z papieru syntetycznego. Tego typu materiał do złudzenia przypomina klasyczny papier, z tą jednak różnicą, że charakteryzuje się dużą trwałością, odpornością na rozdarcia i inne uszkodzenia mechaniczne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Dodatkowo zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą pudełek z nadrukiem.