Inspirujące produkty

Kalendarze biurkowe – rozdawać czy nie rozdawać? Ewentualnie jakie?

By Październik 18, 2018 No Comments
Kalendarz biurkowy z roletka

Planujesz druk? Nie planujesz? Przeczytaj, podpowiadamy dlaczego jednak warto. Wiemy na co zwracają uwagę  Twoi Klienci, gdy wybierają kalendarz biurkowy na swój blat roboczy.

Jeśli myślisz, że temat jest oklepany, a Klienci są zasypywani kalendarzami biurkowymi i nie chcą ich już przyjmować – jesteś w błędzie.
Na rynku jest dużo kalendarzy biurkowych, a Klienci nie chcą przyjmować kalendarzy nijakich. Mają wybór i wybierają kalendarze, które mają to coś, są bardziej praktyczne, estetyczne, solidne lub pomysłowe.

W sezonie jesienno-zimowym codziennie odpowiadamy na kilkanaście zapytań o wykonanie firmowych kalendarzy biurkowych. Ich popularność nie maleje. Czytelny, ciekawy graficznie, wyposażony w praktyczne informacje lub dodatkowe atrybuty kalendarz biurkowy to super gadżet. Taki kalendarz biurkowy to całoroczny, podręczny  pomocnik zapracowanych managerów, sprzedawców, szefów.

Jakie cechy w kalendarzach biurkowych Klienci cenią najbardziej? 

Z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w produkcji kalendarzy biurkowych wynika, iż najbardziej pożądane cechy dobrego kalendarza biurkowego to:

  • Wyważona wielkość: nie mniejszy niż A5, nie większy niż A4. Taki format zajmuje mało miejsca a jest na tyle duży, że pozostaje czytelny i ma miejsce na adnotacje.
  • Układ tygodniowy – najbardziej poszukiwany, pomocny podczas planowania. Łatwo ogarnąć miesiąc ale i poszczególne tygodnie,
  • Numeracja tygodni – nie każdy kalendarz ją posiada a warto o nią zadbać. Dużo Klientów pracuje w systemie dostaw tygodniowych. Klienci posługują się oficjalną numeracją tygodni do ustalania terminów realizacji, dostawy i odbioru towarów lub usług.
  • Miejsce na własne notatki – tzw. „must have”. Powiększone okienko i zostawione pole do adnotacji –  takie kalendarze „schodzą” pierwsze.
  • Kolorowa spirala – jest coś magnetycznego w metalowej spirali.  Świetnie sprzedaje się w kalendarzach biurkowych, podobnie jak w notesach i planerach. Nic dziwnego jest bardzo praktyczna, spina kartki trwale i dobrze wygląda.
  • Dodatkowe gadżety – to może być notesik z wyrywanymi karteczkami przymocowany do podstawy lub spięty spiralą razem z kalendarium. Inny pomysł to przyklejony pakiecik karteczek samoprzylepnych. A może długopis, szufladka na drobiazgi, naklejki do wykorzystania w kalendarium? Po prostu coś ekstra.

Ekstra pomysł na kalendarze biurkowe 

A propos „ekstra” – mamy pomysł jak zadziwić Klienta w „oklepanym” temacie kalendarzy biurkowych. Przygotuj z nami ruchomy kalendarz na biurko z roletką: 2 w 1.

Dwa obrazy, sprytny mechanizm przenikania i powstaje ciekawy, zabawny, niebanalny i zapadający w pamięć przekaz.

Kalendarz biurkowy z ruchomym obrazem – reklamowy gadżet, który może mieć wszystkie powyższe pożądane cechy a nawet coś więcej. To coś, czego nie mają inne, być może równie praktyczne i pod każdym względem poprawne kalendarze biurkowe. Kalendarz z roletką to  nowość, wykorzystaj go zanim się rozpowszechni i straci na swojej sile rażenia przez zaskoczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AQRAT.

Leave a Reply